Fordulatos mérkőzés

A bajnokság negyedik fordulójában, Karádon egy fordulatokban gazdag mérkőzésen tartottuk meg a hibátlan mérlegünket.

A 20. percben szereztük meg a vezetést egy pontrúgást követően Balogh Botond érkezett pontosan a hosszú oldalon és a kapuba lőtt, 0-1. Sajnos negyed órányi játékot követően ugyancsak egy pontrúgást követően Hadaró révén egyenlítettek a hazaiak, 1-1.

A második félidő derekán érkezett a hideg zuhany, egy védelmi hibát követően már a karádiaknál volt az előny, 2-1. Alig két perccel később Neubauer Martin lépett ki a legjobb ütemben, és a védőket megelőzve a kapuba belsőzött, 2-2. A 76. percben már újra nálunk volt az előny, miután egy jobb oldali pontrúgás után Balogh Botond fejelt védhetetlenül a hazai hálóba, 2-3. A következő támadásból Galgóczi emelt a kintebb tartózkodó karádi kapus fölött, de a keresztléc mentett helyette. Négy perccel a rendes játékidő letelte előtt Fila Géza állította be a végeredményt, egy kipattanót vágott közelről a léc alá, 2-4.

Karád SC-Balatonlelle SE 2-4 (1-1)
G.: Balogh Botond (2), Neubauer Martin, Fila Géza