Újra munkában a bokszolók

Újra munkában az LFK bokszolói.

Még nem számoltunk be róla, hogy Valkó Vivien még júliusban részt vett a neves Golden Glove versenyen, ahol a későbbi bajnoktól vereséget szenvedve a harmadik helyen végzett.

Közben a rövid nyári szünetet követően újra edzésbe álltak az ifjú bokszolók, akik nagyobb versenyekre és a magyar bajnokságra készülnek.

A felkészülés jegyében két öklöző részt vett az id. Süllős Gyula emlékversenyen. Kertész Dávid az első számú válogatott Botos Károlytól szenvedett 4-1 arányú pontozásos vereséget, Dévényi Dominik pedig szinte edzés nélkül vívott nagyon szoros mérkőzést, ő 3-2 arányban maradt alul kőszegi ellenfelével szemben.

Még érdemes szót ejteni arról, hogy Jozó Csenge válogatott felkészülésen vett részt néhány napig.