Ötöt vágtunk a Magyaregresnek

Már a harmadik percben vezetést szereztünk, és meg sem álltunk ötig!

Szerencsére sikerült gyorsan megszereznünk a vezetést, sőt a 36. percben már 0-3 állt az eredményjelzőn, Bohata Ádám mesterhármasának köszönhetően. A fordulást követően sem állt le játékosunk, és az 58. percben megrúgta negyedik gólját is. A kegyelemdöfést Béres Ferenc adta meg a 71. percben szerzett találatával.

Makulátlan mérlegünknek és jobb gólkülönbségünknek köszönhetően továbbra is vezetjük a tabellát.

Magyaregres–Balatonlelle 0–5 (0–3)
Magyaregres: Sólyom G. – Simon R., Károli Gy., Kozári, Keszthelyi B. – Simon M., Horváth M., Károli M. (Perák a 73. percben), Lukács B. (Keller L. a 72. percben) – Németh J., Tabi
Balatonlelle: Parragi – Neubauer M. (Kovács K. a szünetben), Kiss K., Hegedűs Gy., Pap M. – Balogh Botond (Balogh Bendegúz a 90. percben), Fila (Kajtár a 86. percben), Mátyás K., Bohata – Béres F. (Graszl N. a 72. percben), Balogh L. (Galgóczi a 81. percben)
Gól: Bohata 4 (a 3. percben, a 31. percben, a 36. percben és az 58. percben), Béres F. (a 71. percben)

Szerdán 15 órától Magyar Kupa mérkőzésen fogadjuk a Vecsés csapatát.